Rodiny a dospelí

Informácie Prihláška Zoznam vecí

INFORMÁCIE

Milí rodičia a skauti!

Tábor pre rodiny a dospelých sa uskutoční v termíne od 17. júla do 23. júla 2022 v krásnom prostredí neďaleko Nízkych Tatier v obci Hronec v lokalite Hlobišov.

CENA TÁBORA
Cena tábora je 50 € za celý čas na tábore, pre deti do 6 rokov 25  €.
Celkovú sumu za jednotlivca alebo rodinu prosíme uhradiť na skautský účet SK65 1100 0000 0026 2573 8506, do poznámky uviesť meno a priezvisko. Za kratší pobyt sa cena adekvátne znižuje, možnosť potom zaplatiť na tábore.

UBYTOVANIE
Spanie bude zabezpečené v drevených podsadách na karimatke v spacáku. Podľa potreby je dobré pribaliť aj menšiu deku, prípadne vankúš (na zmäkčenie). Kvôli kapacite viacerí dospelí spia v stanoch alebo  tee-pee. Ak máte, môžete si zobrať vlastný stan.

DOPRAVA A PRÍCHOD
Na tábor si každý individuálne zabezpečuje dopravu. Na miesto sa dá ísť vlastným autom, je možnosť parkovania vedľa lúky. Ak máte miesto v aute, môžete ho ponúknuť niekomu, kto nemá ako ísť. Túto ponuku zverejnite vo FB skupine 2. oddiel dospelých a rodín – 80. zbor Ginko Piešťany.
Prísť môžete buď už v sobotu navečer k záverečnému táboraku skautov a skautiek alebo v nedeľu poobede. Príchod označte v prihláške. Ak ešte presne neviete kedy prídete a odídete, nevadí, stačí nám dať vedieť aj neskôr.

ĎALŠIE INFO
Dokumenty ktoré potrebujeme od všetkých a to: Prihláška, Potvrdenie lekára a Prehlásenie o bezinfekčnosti, stačí priniesť až na tábor. Platí to pre všetkých deti aj dospelých. Prosíme aby ste na to nezabudli. 

Kontakt:
Juraj Haládik br. Pytón,  0908 117 035, juraj.haladik@gmail.com