Oceňovali sme

V januári sme odovzdali veľmi významné vyznamenania týmto trom dospelým skautom z 1. oddielu dospelých a priaznivcov:

Syrinx 1. stupňa pre s.Annu Oravcovú (Ninu)
Syrinx je vyznamenanie, ktoré sa udeľuje za prácu s dospelými v našej organizácií. S. Nina dlhoročne viedla oddiel dospelých a dlhé roky v pozícií zborovej vodkyne pracovala s dospelákmi v zborovej rade. Toto vyznamenanie udeľuje Náčelníctvo SLSK.

Služba skautingu 1.stupňa pre s.Teréziu Petríčkovú
Služba skautingu sa udeľuje ako poďakovanie za dlhoročnú obetavú prácu pre skautské hnutie. S. Terka si ju za všetku pomoc a podporu jednoznačne zaslúži. Toto vyznamenanie udeľuje Náčelníctvo SLSK.

Skautská vďačnosť pre b. Vlada Oravca
Skautská vďačnosť sa udeľuje ako hlboký prejav vďačnosti za pomoc skautskému hnutiu. B. Vlado dlhodobo oddane pomáhal s opravami a prerábkami v skautskom dome. Ďakujeme! Toto vyznamenanie udeľuje oblastná rada.